Wydawnictwo CzyTam - nagłówek Logo Wydawnictwa CzyTam Wydawnictwo CzyTam – fantastyczne książki Katalog Książki obrazkowe Powieści Komiksy pakiety O nas

REWELACYJNIE NISKA CENA!
Fascynujące opowieści w klimacie klasycznych baśni!Opis:

Jeśli uwielbiacie delikatnie mroczny klimat baśni braci Grimm, to są to książki właśnie dla Was! Nietuzinkowa główna bohaterka, ostatni smok, potwór czający się w morskich głębinach, zły czarownik, okrutna wiedźma, intrygi w które zostają wplątani bohaterowie, a przede wszystkich niepowtarzalna atmosfera powieści… czy trzeba czegoś więcej?

Recenzje:

„Oto przed Państwem jedna z ciekawszych pozycji young adult tego roku, która porwie czytelniczą wyobraźnię na koniec świata i jeszcze dalej!”
Bestiariusz – o „Potwornej” (przeczytaj całość)

„Po przeczytaniu ostatniego rozdziału domagałam się więcej, ale wiem, że to zakończenie jest wprost idealne. Nie da się piękniej zakończyć książki.”
Niby Nikt – o „Potwornej” (przeczytaj całość)

„…znajdziemy tu intrygującą narrację, spotkamy nietuzinkowych bohaterów, dotkniemy kwintesencji baśniowej fantastyki, jak i wreszcie uzyskamy niezwykle ważną lekcję o tym, jak ważną jest w życiu przyjaźń i rodzinna miłość…”
Szukater – o „Żarłocznej” (przeczytaj całość)

Autor:

Zdjęcie MarcyKate Connolly

MarcyKate Connolly jest pisarką i menedżerką kultury. Mieszka w Nowej Anglii w Stanach Zjednoczonych wraz z rodziną i mopsami. Uzależniona od kawy i książek. Potworna, która stała się bestsellerem z listy New York Timesa, była jej pierwszą powieścią. W swoim dorobku ma już ich kilka.

Kolorowanki:

Wzór zainspirowany książką „Potworna”. Ściągnijcie i pokolorujcie go jak tylko chcecie!

kolorowanka potworna 1

Informacje o każdym tomie duologii:

Okładka książki Potworna   Okładka książki Żarłoczna