Wydawnictwo CzyTam - nagłówek Logo Wydawnictwa CzyTam Wydawnictwo CzyTam – fantastyczne książki dla dzieci Katalog Książki obrazkowe Powieści Komiksy e-booki O nas

Polityka prywatności

W związku z art. 23 ust. 1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) zapisując się na nasz newsletter, wyrażasz zgodę na przetwarzanie powierzonych danych przez Wydawnictwo CzyTam.

W poniższej Polityce prywatności znajdziesz informacje w jaki sposób pozyskujemy dane, przetwarzamy je i w jaki sposób są one zabezpieczone.

Administratorem i właścicielem strony www.czy-tam.pl jest:

Wydawnictwo CzyTam
ul. Przasnyska 20/15
01-756 Warszawa

Przekazane informacje przechowywane są w bazie danych MySQL znajdującej się na serwerze firmy AZ.pl, do której dostep jest możliwy jedynie po dokonaniu prawidłowej autoryzacji.

Gromadzone w skutek zapisania się na listę newslettera dane podawane są całkowicie dobrowolnie. Każdy użytkownik, który udzielił informacji o danych osobowych, ma prawo do dostępu do tych treści, poprawiania ich, aktualizacji, uzupełnienia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych. Aby to zrobić skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail: biuro@czy-tam.pl.

W każdej chwili możesz usunąć swoje dane z naszej bazy korzystając z formularza na stronie:
www.czy-tam.pl/newsletter.php.

Przekazane dane osobowe, czyli imię i adres e-mail, będą wykorzystywane przez administratora strony tylko i wyłącznie w celu wysyłania newslettera przez Wydawnictwo CzyTam. W żaden sposób nie będą przekazywane i udostępnione osobom i podmiotom trzecim.