Wydawnictwo CzyTam - nagłówek Logo Wydawnictwa CzyTam Wydawnictwo CzyTam – fantastyczne książki Katalog Książki obrazkowe Powieści Komiksy e-booki O nas

Gdy życie staje się LARP-em!


Zły jednorożec [03] Miły ogr

autor:         Platte F. Clark
przekład:   Piotr W. Cholewa

wiek:           8+
format:       130 x 198 mm
objętość:   376 stron
oprawa:     miękka ze skrzydełkami
ISBN:         978-83-944650-6-3 (papierowa)
                   978-83-944650-7-0 (epub)
                   978-83-944650-8-7 (mobi)


Cena nominalna:
34,90 zł   przycisk Chcę kupić wersję papierową
30,66 zł   przycisk Chcę kupić ebooka

Opis:

Max Spencer i jego przyjaciele wreszcie wrócili do domu, ale możliwe, że ich kłopoty dopiero się zaczynają. Max nie może przywyknąć do zwyczajnego życia w Madison. Ocalił przecież świat – a tak naprawdę trzy światy – tymczasem znowu jest w szkole, a w dodatku przeraża go myśl, że musi się wspiąć po linie, bo inaczej trafi do grupy gimnastyki wyrównawczej. Kiedy jednak nowy uczeń ratuje go przed szkolnymi dręczycielami, Max dowiaduje się, że jest też inna możliwość. Wayne twierdzi, że przybył z Magrusu, świata magii, i że Max jest tam potrzebny. Może wrócić i stać się potężnym magiem, o czym marzy… Czyżby to rozwiązanie było zbyt piękne, by być prawdziwe?

Kiedy Max otwiera portal między światami, przekonuje się, że nie wszystko jest takie, jak sądził. Potężna burza zmienia mieszkańców Madison w potwory, a on i jego przyjaciele stają się postaciami z gry. Potem dowiadują się, że Maelcień, istota czystego zła, zamierza wykorzystać portal do inwazji na planetę i zagarnięcia jej pod swą władzę. Czy Max i jego niezwykła drużyna zdołają przeszkodzić tym planom? Czy może jego szczęście w końcu się wyczerpało?

Zapowiedź video pierwszej części (w języku angielskim):

Autor:

Zdjęcie Platte F. Clark

Platte F. Clark jest imiennikiem rzeki na środkowym zachodzie USA – Platte River. Jak się dowiedział, platte oznacza „szeroki i płytki”. Mimo to udało mu się znaleźć żonę i dochować się z nią siedmiorga potomstwa. Z wyróżnieniem ukończył college, uzyskując licencjat z filozofii i magisterium z literatury angielskiej. Obecnie mieszka z rodziną w Utah, USA.

Kolorowanki:

Wzory zainspirowane serią „Zły jednorożec”. Ściągnijcie i pokolorujcie je jak tylko chcecie!

kolorowanka jednorożec 2 kolorowanka jednorożec 1 kolorowanka puchaty smok 1

Inne książki w serii:

Okładka książki Zły jednorożec   Okładka książki Puchaty smok

Oceń książkę:

Bądź pomocny innym Czytelnikom i podziel się swoją opinią na temat książki w serwisie   logo Lubimy Czytać