Wydawnictwo CzyTam - nagłówek Logo Wydawnictwa CzyTam Wydawnictwo CzyTam – fantastyczne książki Katalog Książki obrazkowe Powieści Komiksy pakiety O nas

REWELACYJNIE NISKA CENA!
Prześmieszna seria fantasy!Opis:

Zanurz się wraz z Maxem Spencerem, początkującym czarodziejem, w wir przygód rozgrywających się w tej szalonej trylogii fantasy! Uratuj nie jeden, nie dwa, ale trzy światy przed całkowitym zniszczeniem!

Klaustrofobiczne krasnoludy, ogniste kocięta, smok wyglądający jak owieczka – to tylko niektóre z postaci, które tworzą cudownie surrealistyczną atmosferę tej historii. Clark tworzy niesamowicie barwny świat, delikatnie parodiując m.in. Tolkiena i Rowling.

Recenzje:

„Po prostu fantasy humorystyczne całą roześmianą gębą.”
Granice.pl (przeczytaj całość)

„Bardzo muszę pochwalić sam pomysł na fabułę. Teraz bardzo ciężko znaleźć coś oryginalnego, ale ta książka z pewnością taka jest. (…) Ta powieść wciągnęła mnie w swój świat, przeczytałam ją jednym tchem, z niekłamaną i wręcz masochistyczną przyjemnością. (…) »Zły jednorożec« trafia do nielicznego grona Wielkich Buków, czyli książek mojego życia.”
Chcę coś znaczyć w świecie książek (przeczytaj całość)

„Ze swą szaleńczą mieszanką przygód fantasy oraz zwariowanych zagrożeń traktowanych z całą powagą (takich jak zombie kaczka albo złowroga Gildia Wytwórców Tupecików), powieść wywraca stereotypy epickich misji, równocześnie oddając im hołd... Przebiegle wciągająca historia.”
Publishers Weekly

Zapowiedź video pierwszej części (w języku angielskim):

Autor:

Zdjęcie Platte F. Clark

Platte F. Clark jest imiennikiem rzeki na środkowym zachodzie USA – Platte River. Jak się dowiedział, platte oznacza „szeroki i płytki”. Mimo to udało mu się znaleźć żonę i dochować się z nią siedmiorga potomstwa. Z wyróżnieniem ukończył college, uzyskując licencjat z filozofii i magisterium z literatury angielskiej. Obecnie mieszka z rodziną w Utah, USA.

Kolorowanki:

Wzory zainspirowane serią „Zły jednorożec”. Ściągnijcie i pokolorujcie je jak tylko chcecie!

kolorowanka jednorożec 2 kolorowanka jednorożec 1 kolorowanka puchaty smok 1

Informacje o każdym tomie trylogii:

Okładka książki Zły jednorożec   Okładka książki Puchaty smok   Okładka książki Miły ogr